english polski

Wybierz język:

O nas

PHU Lilan to firma rodzinna założona przez Longinę i Alojzego Nadolskich w 1983 roku. W ciągu 30 lat istnienia w dynamicznie zmieniających się warunkach ekonomicznych, nasza firma zdobyła ogromne doświadczenie w branży transportowej i znacznie rozwinęła swoją działalność. Oprócz usług transportowych zajmujemy się przede wszystkim kasacją pojazdów, skupem i sprzedażą złomu i metali kolorowych oraz sprzedażą opału-węgla, miału, kostki brukowej i gazów technicznych.

W związku z ciągłym rozwojem firmy stale poszerzamy naszą ofertę. Działamy coraz skuteczniej w handlu złomem, którego jakość uzyskujemy dzięki drobiazgowej selekcji. Oferujemy także usługi takie jak roboty ziemne, prace rozbiórkowe oraz budowlane.

Jesteśmy konkurencyjni i bardzo dobrze zorganizowani. Naczelną zasadą naszego działania jest indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym i szybką obsługą pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Dynamiczny rozwój firmy opiera się na rosnącej z każdym rokiem liczbie zadowolonych klientów. Przykładamy również dużą wagę do ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo we wszystkich dziedzinach funkcjonuje zgodnie z normami BHP i szczegółowymi regulaminami wewnętrznymi.