Kasacja pojazdów Gdynia, Sopot, Gdańsk

Przerabiamy największą ilość samochodów w pomorskim.

Złomowanie aut

Proces złomowania pojazdu:

 1. Dostarcz auto przeznaczone do kasacji lub zleć nam odbiór auta. Numer kontaktowy telefon:
  58 552 80 58
  722 555 999
 2. Zabierz ze sobą:
  • Dowód rejestracyjny,
  • Dowód osobisty właściciela pojazdu,
  • Upoważnienie jeżeli jest potrzebne (upoważnienie – kliknij i pobierz).


WARUNKI KASACJI
– kliknij i pobierz.

UPOWAŻNIENIE DO WYZŁOMOWANIA SAMOCHODU – kliknij i pobierz.

OŚWIADCZENIE O ZGUBIENIU TABLIC REJESTRACYJNYCH – kliknij i pobierz.

ZA KOMPLETNE POJAZDY DO 3,5 TONY PŁACIMY 850 ZŁ ZA TONĘ.

Aut niekompletnych lub aut odebranych przez nas.

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zaoferować

WARTO WIEDZIEĆ

Kasacja pojazdów - jak złomować samochód?

Kasacja pojazdów to proces, w którym pojazd jest zezłomowany, a jego części są poddawane recyklingowi. Aby zezłomować samochód, należy skontaktować się z firmą zajmującą się kasacją pojazdów lub stacją demontażu pojazdów, taką jak Lilan. Taka firma jest w stanie odebrać pojazd z miejsca, w którym się znajduje, lub umówić się na jego dostarczenie do zakładu za pomocą lawety.

Przed kasacją pojazdu należy dokładnie sprawdzić, czy w jego wnętrzu nie ma żadnych wartościowych przedmiotów lub dokumentów, które należy wyjąć przed złomowaniem. Następnie należy przekazać pojazd pracownikom firmy zajmującej się kasacją pojazdów, którzy dokonają jego demontażu i poddajć poszczególne części recyklingowi.

WARTO WIEDZIEĆ

Złomowanie pojazdu

Jeśli samochód nie nadaje się do dalszej eksploatacji, a właściciel chce go zezłomować, może skorzystać z usług firmy zajmującej się kasacją pojazdów lub stacją demontażu pojazdów. Przed oddaniem pojazdu do stacji demontażu należy pamiętać o przekazaniu dowodu rejestracyjnego. Po przeprowadzeniu demontażu, firma kasująca pojazdy wystawia dokument potwierdzający zezłomowanie pojazdu, który jest niezbędny do wyrejestrowania pojazdu z urzędu.

WARTO WIEDZIEĆ

Dokumenty potwierdzające zezłomowanie

Właściciel samochodu otrzymuje od firmy kasującej pojazdy dokument potwierdzający zezłomowanie pojazdu. Takie potwierdzenie jest niezbędne do wyrejestrowania pojazdu z urzędu. W przypadku braku takiego dokumentu, właściciel może ponosić odpowiedzialność za ewentualne szkody wyrządzone przez zezłomowany pojazd.

Przed oddaniem pojazdu do stacji demontażu warto dokładnie sprawdzi?, czy firma posiada wymagane zezwolenia i czy przeprowadza legalny demontaż. Warto równie? zwrócić uwagę na wycenę pojazdu i umowę, która powinna zawiera? m.in. numer VIN i formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdu.

W przypadku skupu aut, warto zwrócić uwagę na to, czy firma posiada wymagane zezwolenia i czy przeprowadza legalny demontaż. Warto równie? dokładnie sprawdzić umowę i formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdu.

Jesteś zainteresowany?

NIE CZEKAJ, ZADZWOŃ I ZAPYTAJ!