O FIRMIE

PHU LILAN to firma rodzinna założona przez Longinę i Alojzego Nadolskich w 1983 roku. Nazwa Pochodzi od inicjałów członków rodziny: Lucyna Ireneusz Longina Alojzy Nadolscy. W ciągu 35 lat istnienia w dynamicznie zmieniających się warunkach ekonomicznych, nasza firma zdobyła ogromne doświadczenie w branży transportowej i znacznie rozwinęła swoją działalność. Oprócz usług transportowych zajmujemy się przede wszystkim kasacją pojazdów, skupem i sprzedażą złomu i metali kolorowych oraz sprzedażą opału-węgla, miału, kostki brukowej i gazów technicznych.
W związku z ciągłym rozwojem firmy stale poszerzamy naszą ofertę. Działamy coraz skuteczniej w handlu złomem, którego jakość uzyskujemy dzięki drobiazgowej selekcji. Jesteśmy jednym z większych przedsiębiorców zajmujących się kasacją pojazdu. Do wachlarzu naszych usług dodaliśmy w ostatnim czasie usługi przeładunkowe, które dzięki wyszkolonej kadrze z wieloletnim doświadczeniem utrzymują się na wysokim poziomie. Oferujemy także usługi takie jak roboty ziemne, prace rozbiórkowe oraz budowlane.
Jesteśmy konkurencyjni i bardzo dobrze zorganizowani. Naczelną zasadą naszego działania jest indywidualne podejście do każdego klienta, co w połączeniu z przygotowaniem sprzętowym i szybką obsługą pozwala nam zrealizować każde zlecenie. Dynamiczny rozwój firmy opiera się na rosnącej z każdym rokiem liczbie zadowolonych klientów. Przykładamy również dużą wagę do ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo we wszystkich dziedzinach funkcjonuje zgodnie z normami BHP i szczegółowymi regulaminami wewnętrznymi.
Kontakt

Formularz kontaktowy

Adres:
LILAN
ul. Oliwska 185
80-209 Chwaszczyno
Godziny pracy:
Pon - pt: 7:00-17:00
Sob: 8:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne
E-mail:
n.lilan@wp.pl
Telefon: 58 552 80 58
Mobile: (+48) 722 555 999
Telefon części: (+48) 533 555 999