biuro@lilan.pl 58 552 80 58

Skup złomu i przerób Gdynia, Sopot, Gdańsk

Zajmujemy się skupem, przerobem i sprzedażą złomu oraz metali kolorowych w ilościach hurtowych i detalicznych:

Skup złomu Gdynia, Sopot, Gdańsk.
  • Złom stalowy
  • Złom żeliwny
  • Blachy
  • Metale kolorowe

Nasz plac o wielkości 20 tys. metrów kwadratowych, jest zgodnie z wymogami unijnymi wyposażony w tzw. separatory znajdujące się pod nawierzchnią. Złom jest przyjmowany, segregowany, oraz cięty i ładowany w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Posiadamy wagi elektroniczne oraz specjalistyczny sprzęt do transportu i załadunku, a przy biurze obsługi klienta dodatkowo parking na 40 pojazdów.

Towar nabywamy głównie od osób indywidualnych, ale także od firm z branży surowców wtórnych i firm produkcyjnych z możliwością dostarczenia kontenerów służących do jego zbierania.
Oferujemy załadunek złomu bezpośrednio u klienta oraz jego odbiór własnymi środkami transportu, co potwierdzamy poprzez wystawienie Karty Przekazania Odpadów. Posiadamy numer BDO i stosowne zezwolenia.

Gwarantujemy korzystne ceny i natychmiastowe płatności, dostosowane do oczekiwań naszych kontrahentów.
Informacje na temat aktualnych cen skupu mogą Państwo otrzymać w naszym biurze bezpośrednio lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy!

Sprawdź naszą ofertę

Skup złomu Gdynia Chwaszczyno.

Rodzaje złomu

W skupie złomu można znaleźć wiele rodzajów surowców, wśród których najpopularniejsze są metale. Oto lista najczęściej skupowanych surowców:

Aluminium

Aluminium jest to lekki i wytrzymały metal, który znajduje zastosowanie w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym i budowlanym. Cena za złom aluminium zależy od jego czystości, ilości i stanu.

Miedź

Miedź jest to cenny metal, który znajduje zastosowanie w przemyśle elektronicznym, elektrotechnicznym, motoryzacyjnym i budowlanym. Cena za złom miedzi zależy od jej czystości, ilości i stanu.

Ołów

Ołów jest to ciężki metal, który znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym i budowlanym. Cena za złom ołowiu zależy od jego czystości, ilości i stanu.

Mosiądz

Mosiądz jest to stop miedzi i cyny, który znajduje zastosowanie w przemyśle elektronicznym, elektrotechnicznym, motoryzacyjnym i budowlanym. Cena za złom mosiądzu zależy od jego czystości, ilości i stanu.

Cyna

Cyna jest to metal, który znajduje zastosowanie w przemyśle elektronicznym, elektrotechnicznym i motoryzacyjnym. Cena za złom cyny zależy od jej czystości, ilości i stanu.

Stal

Stal jest to stop żelaza z węglem, który znajduje zastosowanie w przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym i maszynowym. Cena za złom stali zależy od jej czystości, ilości i stanu.

Akumulator

Akumulator jest to urządzenie, które składa się z ołowiu, kwasu siarkowego i tworzyw sztucznych. Cena za złom akumulatorów jest zwykle wyższa niż za inne rodzaje złomu, ponieważ zawierają one szkodliwe dla środowiska substancje.

Ceny za złom uzależnione są od wielu czynników, takich jak ilość, stan, rodzaj i zanieczyszczenia. Dlatego też cennik skupu złomu może się zmieniać w ciągu dnia. Klient, który chce sprzedać surowiec, powinien pamiętać o tym, żeby oddać go do skupu w jak najlepszym stanie. Im mniej zanieczyszczeń, tym lepsza cena za złom.

Ceny złomu i metali kolorowych

Ceny złomu i metali kolorowych mogą być bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Aktualne ceny złomu są ustalane przez skupy złomu w oparciu o sytuację na rynku surowców.

Skup złomu stalowego oferuje zwykle niższe ceny niż skup metali kolorowych, ponieważ stal jest surowcem tańszym w produkcji. Ceny złomu stalowego zależą od jego jakości, ilości i stanu.

Handlowy aspekt skupu złomu i metali kolorowych jest bardzo ważny, ponieważ ceny surowców są uzależnione od popytu i podaży na rynku. W przypadku dużego popytu na kable miedziane, ceny za złom miedzi mogą wzrosnąć, podobnie jak w przypadku dużego popytu na surowce żelazne, ceny za złom żelazny mogą wzrosnąć.

Rynek surowców wtórnych jest bardzo zmienny, dlatego też ceny złomu i metali kolorowych mogą ulegać dużym wahaniom. Dlatego też warto śledzić aktualne ceny złomu i metali kolorowych, aby wiedzieć, kiedy najlepiej sprzedać surowce i uzyskać jak najwyższą cenę za złom.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.